Informacje dnia

Nieruchomości inwestycyjne w Warszawie wciąż na świeczniku. Biurowiec na Woli ma już zarządcę

Karolkowa Business Park_1_low res

Rynek nieruchomości inwestycyjnych w Warszawie stale się rozwija. Przybywa biurowców, które potrzebują zarządców. Karolkowa Business Park to już drugi obiekt w portfelu Savills, którego asset managerem jest M&A Capital. 

Firma Savills została wybrana doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowych w budynku Karolkowa Business Park, który znajduje się w dzielnicy wola w Warszawie.
Inwestycja komercyjna Karolkowa Business Park to 11-piętrowy biurowiec klasy A, który został wybudowany w 2015 roku. obiekt oferuje 18 500 m kw. powierzchni najmu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań proekologicznych biurowiec może poszczycić się certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent.

„Karolkową Business Park na tle innych biurowców na Woli wyróżnia przede wszystkim postindustrialna architektura. Najemcy budynku mogą ponadto cieszyć się z licznych udogodnień, w tym dużej liczby miejsc parkingowych oraz dostępu do szerokiej gamy usług i lokali handlowych. Szczególnie atrakcyjnym udogodnieniem są zielone tarasy na dachu, które podkreślają ekologiczny charakter nieruchomości i z których mogą korzystać wszystkie firmy posiadające biuro w budynku” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora