rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomości inwestycyjne dewelopera Cavatina Holding z certyfikatem certyfikat WELL Health-Safety Rating

1e5a76fc891c085c06915f71c7aae1fe

Nieruchomość inwestycyjna Quorum Office Park D we Wrocławiu oraz trzy budynki biurowe Global Office Park w Katowicach to kolejne inwestycje w portfolio Cavatina Holding, które uzyskały certyfikat WELL Health-Safety Rating.

Deweloper podjął decyzję o certyfikacji w tym systemie wszystkich swoich obiektów zarówno już funkcjonujących, jak i oddawanych do użytku. W maju 2021 r. deweloper otrzymał certyfikaty dla pierwszych sześciu z obiektów.  Wszystkie inwestycje Cavatina Holding certyfikowane są w międzynarodowym standardzie BREEAM, a od 2021 r. także poddawane są ocenie pod kątem zgodności ze standardami WELL Health-Safety Rating. Deweloper szeroko traktuje swoją odpowiedzialność za czynniki związane z wpływem na środowisko oraz społeczeństwo. W tym roku po raz pierwszy podsumował wszystkie działania i stawiane cele pozafinansowe w raporcie ESG.

Nasze inwestycje stanowią ważny element ekosystemów miejskich. Chcemy nadawać ton nieuchronnym zmianom w sposobie myślenia o nieruchomościach i proponowaniu nowych rozwiązań. Certyfikat WELL Health-Safety Rating pozwala nam w usystematyzowany sposób pokazać jakość biurowców Cavatina Holding i wspomóc najemców w tworzeniu zdrowego, wspierającego bezpieczeństwo pracowników środowiska pracy. W konsekwencji pandemii na znaczeniu zyskały między innymi takie aspekty jak kontrola jakości powietrza i wody, bezstykowe przemieszczanie się po budynku czy wprowadzenie nowych zasad utrzymania czystości”,

mówi Agnieszka Seweryn, ESG & Sustainability Manager w Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora