rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Stryków przyciągnęła kolejnych najemców

SEGRO_Logistics_Park_Stryków

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Stryków przyciągnęła kolejnych najemców.

Seifert Polska, spółka-córka międzynarodowego operatora logistycznego i globalny lider samochodów ciężarowych – Daimler Truck, na lokalizację swojej rozwijającej się współpracy w Polsce wybrali SEGRO Logistics Park Stryków. Firmy wynajęły powierzchnię wynoszącą niemal 6 900 metrów kw. To nowoczesny i ekologiczny park logistyczny należący do SEGRO, wiodącego właściciela, zarządcy i dewelopera powierzchni magazynowych i produkcyjnych, a w transakcji pośredniczyła agencja Axi Immo.

– Z koncernem motoryzacyjnym Mercedes-Benz Group współpracujemy w Polsce już od kilku lat – komentuje Aleksandra Wacławczyk, Head of Tender Management Seifert Polska w obszarze logistyki. – Dla Daimler Truck AG szukaliśmy przestrzeni logistycznej, która zapewni bardzo sprawny proces przepływu części zamiennych dla 40 punktów serwisowych sieci Mercedes-Benz Trucks na terenie Polski, w tym ich transport w zakresie kompleksowej obsługi zindywidualizowanych zamówień. Umowa, którą zawarliśmy z SEGRO jest zwieńczeniem naszych poszukiwań. Cieszymy się z potencjału, jaki niesie ta lokalizacja oraz z „zielonych” rozwiązań oferowanych przez ten park.

– Gratuluję przedstawicielom Seifert Polska wygranego przetargu i rozwoju współpracy z firmą Daimler Truck w Polsce – mówi Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny SEGRO. – Dziękuję również za zaufanie. Wierzę, że przystosowane do potrzeb wymagającego i zautomatyzowanego biznesu powierzchnie w Strykowie spełnią oczekiwania obu firm. Jestem pewien, że nasza współpraca wesprze obecność Seifert i Daimler Truck w Polsce Centralnej, co przełoży się na ich dalszy wzrost.

– Klient w precyzyjny sposób przedstawił wymagania co do standardu powierzchni oraz oczekiwanych warunków najmu. Oferta SEGRO najlepiej odpowiedziała na jego potrzeby – wyjaśnia Jakub Wojtera, Konsultant w Dziale Powierzchni Logistycznych i Przemysłowych, AXI IMMO. – Po pierwsze, powierzchnia była dostępna w oczekiwanym terminie; po drugie, lokalizacja w znaczący sposób ułatwi proces zarządzania łańcuchem dostaw dla klienta końcowego.

Nieruchomość komercyjna SEGRO Logistics Park Stryków to największy park SEGRO w Europie Centralnej, który posiada aż 85 ha obszaru inwestycyjnego.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora