rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim z nowym najemcą handlowym

NoVa Park_2022 (1)

W dniu dzisiejszym, tj. 29 lipca w centrum handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim nastąpiło otwarcie drogerii Hebe. 

Jest to pierwszy sklep marki w Gorzowie Wielkopolskim. Drogeria Hebe zajmuje powierzchnię 238 m2 i znajduje się na poziomie 0, w sąsiedztwie placówki mBank.
NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych.

„Na to otwarcie nasi Klienci czekali od dawna! Hebe to jedna z ulubionych drogerii Polek i Polaków, więc nie dziwi nas, że już od godziny 9.00 w nowej drogerii pojawiło się wielu mieszkańców Gorzowa. Systematyczne rozszerzenie oferty naszego centrum o znane, lubiane oraz niedostępne na rynku lokalnym marki wynika nie tylko z naszego pozycjonowania. To także odpowiedź na potrzeby naszych Klientów oraz kierunki rozwoju branży retail” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora