rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość biurowa North Gate w Warszawie z przedłużonymi umowami najmu

North Gate
Nieruchomość biurowa North Gate w Warszawie z przedłużonymi umowami najmu. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy firma Savills reprezentowała właściciela obiektu
North Gate w Warszawie, fundusz Deka Immobilien, przy transakcjach najmu na ponad 4000 m kw. w budynku.

Wydawnictwo C.H. Beck specjalizujące się w wydawaniu fachowych publikacji z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literatury obcojęzycznej zdecydowało się na pozostanie i powiększenie powierzchni biura do blisko 1900 m kw. Najemcę w procesie negocjacji z ramienia Colliers reprezentowali Paweł Skałba oraz Bianka Kuchcińska.

Firma Multiconsult Polska świadcząca usługi projektowe, nadzorcze oraz doradcze w zakresie projektów technicznych i ochrony środowiska pozostanie na dłużej w North Gate, powiększając przy tym swoje obecne biuro do ponad 1700 m kw.

Na powiększenie powierzchni biurowej zdecydowała się również kancelaria JDP, będąca jednym z liderów w zakresie doradztwa prawnego i zastępstwa procesowego na rzecz wykonawców, inwestorów prywatnych i podwykonawców w sektorze budownictwa, infrastruktury i nieruchomości. Najemca zwiększył swoją powierzchnię o blisko 430 m kw.

Cieszymy się, że kolejni najemcy decydują się zostać na dłużej w budynku North Gate. Decyzja o pozostaniu i powiększeniu obecnych powierzchni przez wydawnictwo C.H. Beck, firmę Multiconsult Polska oraz kancelarię JDP, świadczy o jakości i atrakcyjności tego obiektu biurowego. Jesteśmy przekonani, że North Gate dzięki doskonałej lokalizacji oraz dogodnym warunkom spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja wynajmującego, Savills.

Nieruchomość inwestycyjna North Gate to 87-metrowy budynek biurowy klasy A, posiadający 26 kondygnacji naziemnych i trzy kondygnacje podziemne z 310 miejscami parkingowymi. Całkowita powierzchnia biurowca wynosi 41 800 m kw. a użytkowa 35 600 m kw., z czego największą część zajmuje powierzchnia biurowa wynosząca 28 000 m kw. Właścicielem North Gate jest fundusz inwestycyjny Deka Immobilien. Savills jest agentem wyłącznym ds. komercjalizacji powierzchni biurowej w budynku.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora