Konferencje

Nagrody Property Design Awards 2023 w ramach 4 Design Days zostały rozdane

Property Design Awards (1)
Nagrody Property Design Awards 2023 w ramach 4 Design Days zostały rozdane.

Najlepszą architekturę budynków, wyjątkowe przestrzenie i wnętrza oraz projektantów nagrodzono w plebiscycie Property Design Awards, organizowanym w ramach 7. edycji 4 Design Days. Wręczenie statuetek odbyło się podczas gali wieńczącej pierwszy dzień wydarzenia – 26 stycznia br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Integralną częścią 4 Design Days, wydarzenia odbywającego już po raz 7. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym, jest konkurs Property Design Awards. W tegorocznym plebiscycie nagrodzone zostały projekty komercyjne i publiczne w Polsce, które zostały oddane do użytku w 2022 roku oraz ich twórcy. Jury wyłoniło budynki wyróżniające się najlepszą architekturą oraz przestrzenie i wnętrza z najlepszym designem.

Konkurs Property Design Awards na stałe wpisał się na listę wydarzeń towarzyszących 4 Design Days. Wręczenie statuetek to doskonała okazja, by uhonorować budynki i wnętrza, które w 2022 roku wyróżniły się wyjątkową architekturą i designem, oraz ich projektantów. Unikalne inwestycje i przestrzenie, które powstały w ubiegłym roku, to potwierdzenie, że mimo niełatwej sytuacji geopolitycznej architektura i design wciąż się rozwijają – mówiła podczas gali Małgorzata Burzec-Lewandowska, autor programu 4 Design Days.

Nagrody Property Design Awards 2023 zostały przyznane w 8. kategoriach. Z nadesłanych realizacji wyłonionych zostało pięciu nominowanych w każdym obszarze.