rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol – 222 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów

Gdańsk-Murapol Portovo
Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol – 222 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów. Promocja dotyczy 14 miast w Polsce. 

Rozpoczynają się Mieszkaniowe Black Weeks w Grupie Murapol. Deweloper przygotował dla swoich klientów nową promocję, w ramach której oferuje 222 mieszkania i apartamenty inwestycyjne z pakietami bonusów w 14 miastach. Warto wybrać lokal z listopadowej puli, bo wartości pakietów bonusów sięgają nawet 122 tys. złotych.
Tym razem Grupa Murapol objęła promocją nowoczesne mieszkania i apartamenty inwestycyjne w aż 22 projektach na terenie wszystkich miast, w których ma ofertę tj. Bielska-Białej, Bydgoszczy, Chorzowa, Gdańska, Gliwic, Krakowa, Łodzi, Poznania, Siewierza, Sosnowca, Torunia, Tychów, Wieliczki i Wrocławia.

Tegoroczne Mieszkaniowe Black Weeks to nie tylko świetna okazja na zakup własnego M, w ramach naszej promocji stawiamy do dyspozycji klientów także apartamenty inwestycyjne. Nabycie nieruchomości to nie tylko dobry sposób na zarabianie, ale też ochronę wartości pieniądza w czasie. Klienci mają do wyboru 222 lokale w aż 14 miastach – część puli mieszkań i apartamentów inwestycyjnych jest gotowych do odbioru. Zakup takiej nieruchomości pozwala na szybką finalizację transakcji, co wiąże się z możliwością natychmiastowego odbioru kluczy i przejścia do etapu wykańczania wnętrz. To atrakcyjna opcja w czasach kurczącej się oferty na rynku pierwotnym – mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Źródło: Grupa Murapol.