Konferencje

Konferencja Polish Real Estate Summit 2022 już 22-23 listopada

PRES

PRES – Polish Real Estate Summit, to konferencja, którą firma Nowy Adres organizuje 22-23 listopada w hotelu Nosalowy Dwór Resort & Spa w Zakopanem.

Organizator, znany choćby z takich cykli konferencyjnych jak sopockie Forum Rynku Nieruchomości, gwarantuje wysoki poziom merytoryczny. Program tegorocznej konferencji został ułożony tak, aby uwzględniać najbardziej palące problemy rodzimego rynku nieruchomości i oferować ich optymalne rozwiązania.
Dodatkową korzyścią z uczestnictwa w PRES jest również możliwość skorzystania z systemu informatycznego MatchMaker, umożliwiającego umawianie spotkań z innymi uczestnikami konferencji w trakcie trwania wydarzenia.
Równolegle z konferencją PRES, w tym samym miejscu i czasie odbędzie się pierwsza edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. To impreza dla wszystkich inwestorów indywidualnych, którzy na rynku nieruchomości poszukują atrakcyjnych opcji inwestycyjnych czy choćby sposobu na ochronę kapitałów własnych przed inflacyjną utratą wartości.