rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Kolejny budynek poznańskiego kompleksu Nowy Rynek z pozwoleniem na użytkowanie

07062021_Nowy Rynek D Skanska (5)

Następny budynek kompleksu Nowy Rynek w Poznaniu otrzymał pozwolenie na użytkowanie. Inwestycję realizuje Skanska.

Budynek, który powstał w ramach fazy D dostarczył na lokalny rynek ok. 39 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Co więcej, jako pierwsza inwestycja w regionie budynek ten będzie ubiegać się o certyfikat WELL Core&Shell.

Całkowita powierzchnia inwestycji Nowy Rynek wyniesie docelowo 100 tys. mkw. W skład kompleksu wchodzi pięć budynków o różnej funkcjonalności. Nowy Rynek będzie miejscem pracy, ale również przestrzenią sprzyjająca relaksowi i rozrywce.

– Mijają cztery lata odkąd rozpoczęliśmy budowę pierwszego budynku naszego największego kompleksu w Polsce. Dziś mamy kolejną ważną datę w kalendarzu inwestycji Nowy Rynek – budynek D otrzymał pozwolenie na użytkowanie i już niebawem zaczną się wprowadzać do niego najemcy. Nowi użytkownicy znajdą tutaj zarówno nowoczesne miejsce do pracy, jak i przestrzeń do relaksu i spotkań – mówi Roland Jarosz, Menadżer Projektu w spółce biurowej Skanska – Patrząc na zainteresowanie jakim od samego początku cieszy się projekt, działania przeprowadzane zgodnie z założonym harmonogramem, niedawno komunikowany start kolejnego etapu, nasuwa mi się jedna myśl – to była naprawdę dobra decyzja biznesowa, jaką podejmowaliśmy jako firma te kilka lat temu – dodaje Roland Jarosz.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora