Informacje dnia

Kameralna inwestycja mieszkaniowa Mist House we Wrocławiu – rozpoczęła się sprzedaż mieszkań

default

Deweloper Develia rozpoczął przedsprzedaż 46 mieszkań, które powstaną w ramach kameralnej inwestycji mieszkaniowej Mist House przy ul. Mglistej we Wrocławiu. Deweloper otrzymał już prawomocne pozwolenie na budowę i rozpocznie ją jeszcze w I kwartale tego roku.

Kameralny 4-piętrowy budynek będzie charakteryzować się ciekawą architekturą. Zaprojektowano w nim zróżnicowane układy mieszkań na sprzedaż we Wrocławiu – od kawalerek o pow. 32 mkw., po wyjątkowe mieszkania 6-pokojowe o powierzchni przekraczającej 100 mkw. W każdym z nich przewidziano balkon, taras lub ogródek.

– Mist House to projekt w prestiżowej lokalizacji – w sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Dedykujemy go przede wszystkim osobom szukającym mieszkania dla siebie. Kameralny charakter inwestycji oraz przemyślane, funkcjonalne układy mieszkań zapewnią komfort życia przyszłym mieszkańcom nowego osiedla. Jego budowa rozpocznie się w najbliższych tygodniach, a jej zakończenie planujemy pod koniec 2022 r. – mówi Andrzej Oślizło, prezes Develii.

Projekt Mist House znajduje się 5 km od centrum Wrocławia. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, a także bliskość sklepów, punktów usługowych, przedszkoli oraz szkół. W promieniu 3 km od osiedla Mist House znajdują się m.in. 3 duże wrocławskie parki (Kleciński, Grabiszyński i Południowy), tereny zielone przy rzece Ślęży, Centrum Handlowe Borek i Centrum Handlowe Bielany Wrocławskie.