Informacje dnia

Inwestowanie w nieruchomości magazynowe trwa. Panattoni Tricity East powiększa się o kolejne 7.100 mkw.

Panattoni-Park-Gdansk-Tricity-East-III-22

Morska Agencja Gdynia, specjalizująca się w logistyce oraz transporcie drogowym, kolejowym i morskim, podjęła decyzję o tym, aby powiększyć wolumen powierzchni magazynowej w parku Panattoni Tricity East.

Inwestycja komercyjna Panattoni Tricity East powiększy się o kolejne 7.100 mkw. W procesie tym spółka kontynuowała współpracę z Cresa Polska.
Morska Agencja Gdynia posiada magazyny w Panattoni Park Tricity East I i Panattoni Park Tricity East II. Podpisanie kontraktu z nowym klientem skutkowało koniecznością zabezpieczenia kolejnej powierzchni, która znajduje się w sąsiednim Panattoni Park Tricity East III.
Inwestycja komercyjna Panattoni Park Tricity East III to hala magazynowa klasy A o łącznej powierzchni niemal 33.000 mkw.

– Dynamiczny rozwój Morskiej Agencji Gdynia spowodował, że Zarząd firmy podjął decyzję o zwiększeniu użytkowanej powierzchni magazynowej w Gdańsku. Szybka decyzyjność i dobra organizacja Spółki pozwoliły na sfinalizowanie transakcji w ciągu kilku dni – dziś najemca operuje już na wynajętej przestrzeni. Cieszymy się, że po raz kolejny w mogliśmy wesprzeć Morską Agencję Gdynia swoją wiedzą i doświadczeniem – powiedział Michał Rafałowicz, Dyrektor Regionu Pomorskiego w firmie Cresa Polska.

Cieszymy się z wręcz skokowego rozwoju naszych powierzchni magazynowych w tym roku, tym bardziej, że na tym nasze plany się nie kończą. Z pomocą Cresa Polska rozpatrujemy różne opcje na przyszłość – powiedziała Monika Urbaniak, Dyrektor Zarządzająca w Morskiej Agencji Gdynia.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora