Z życia spółek

Firma Logicenters Polska z nową Head of Commercial

a88ed9a2eefa5fceaf300b64f4defe97
Firma Logicenters Polska z nową Head of Commercial. Magda Twarowska dołącza do zespołu.

Logicenters to platforma logistyczna należąca do NREP. Firma rozpoczęła rok od zatrudnienia Head of Commercial. Magda Twarowska będzie odpowiedzialna za obszar leasingu i relacji z najemcami, w ramach aktywów BIK S.A., będących w posiadaniu spółki portfelowej NREP NSF IV.
Definiowanie strategii najmu, prowadzenie negocjacji, pozyskiwanie nowych najemców do istniejących obiektów, wspieranie najemców Logicenters z krajów nordyckich w ekspansji w Polsce to główne wyzwania, których Magda Twarowska podejmie się w swojej nowej roli. Magda wnosi do zespołu ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych, poparte licznymi sukcesami w obszarze najmu powierzchni logistycznych.

– Firma zarządza obecnie czterema parkami logistycznymi: Logistic Center Kraków I, Logistic Center Kraków II, BIK Park Sosnowiec II oraz BIK Park Wrocław I i od obsługi tych obiektów zacznę swoją przygodę z Logicenters. Jednak tym, co przyciągnęło mnie do tej firmy, są jej ambitne plany i możliwości inwestycyjne, a także różnorodne inicjatywy na rzecz poprawy ekosystemów miejskich i zaangażowanie w dekarbonizację sektora nieruchomości – twierdzi Magda Twarowska.