Z życia spółek

Designer Outlet Warszawa z nagrodą za rozbudowę nieruchomości komercyjnej w konkursie CEE Retail Awards

CEE Retail Award - Designer Outlet Warszawa

Designer Outlet Warszawa otrzymało nagrodę za rozbudowę nieruchomości komercyjnej w tegorocznym konkursie CEE Retail Awards.

Centrum Designer Outlet Warszawa zarządzane przez ROS Retail Outlet Shopping otrzymało statuetkę w kategorii Project of the Year – Retail Expansion w tegorocznej edycji jednego z najważniejszych konkursów branży handlowej – CEE Retail Awards.

CEE Retail Awards & Marketplace to najważniejsze w regionie wydarzenie i nagrody jakie przyznawane są branży handlowej. Konkurs organizowany przez EuropaProperty.
W tegorocznej edycji o główną nagrodę zawalczyło rozbudowane w ubiegłym roku centrum outletowe Designer Outlet Warszawa, które dostarczyło na stołeczny rynek ponad 5,5 tys. mkw. GLA i z sukcesem skomercjalizowało powstałą powierzchnię handlową, wprowadzając do Polski nowe marki premium.
Nagrodę w imieniu centrum Designer Outlet Warszawa odebrał Thomas Reichenauer założyciel i dyrektor zarządzający ROS Retail Outlet Shopping podczas czwartkowej 14. Gali CEE Retail Awards w Warszawie.
Otrzymane wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ zostało przyznane za wysiłek włożony w rozwój naszych centrów outletowych, przypadający na trudny czas lockdownów, który dla nas wszystkich był wielkim sprawdzianem. Tym bardziej jestem dumny, że rozbudowa Designer Outlet Warszawa została zakończona w zakładanym terminie pomimo trwającej pandemii, i że nasi dotychczasowi oraz nowi partnerzy zaufali nam otwierając salony niejednokrotnie na nowym dla nich rynku polskim. Współpraca okazała się owocna i obecnie możemy się pochwalić największym w Polsce centrum outletowym z modą premium, które jest atrakcyjną destynacją zakupową dla mieszkańców regionu – powiedział Thomas Reichenauer.