rynek nieruchomości na wynajem

Budynki komercyjne i biurowe od Globalworth z paczkomatami

e69e31bd3c8a8b4b678836e415835046
InPost jest liderem wśród platform dostaw dla e-commerce w Europie.

Firma InPost we współpracy z Globalworth zainstalował 11 Paczkomatów® przy budynkach komercyjnych i biurowych ich właściciela i zarządcy.
Paczkomaty® znajdują się przy budynkach zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku oraz Katowicach, a trzy kolejne są w trakcie montażu.
Dzięki Paczkomatom® właściciele nieruchomości zapewniają swoim mieszkańcom i najemcom najkorzystniejszą i najpopularniejszą opcję odbioru zakupów. Jednocześnie przyciągają okolicznych mieszkańców do danej lokalizacji – co pozwala generować dodatkowe zyski sklepom i punktom usługowym.

Współpracujemy coraz intensywniej z deweloperami – zarówno mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi. Zainstalowanie Paczkomatu® InPost na osiedlach czy przy biurowcach i parkach handlowych staje się nieodłącznym elementem planowania takiej infrastruktury miejskiej. To ważny trend, bo nie tylko zwiększa komfort klientów i pracowników, ale też wpływa na wzrost obrotów w placówkach handlowych i usługowych. Ta zależność sprawdza się praktycznie w każdym punkcie handlowym, w którym stawiamy swoje maszyny – także na stacjach benzynowych i przy sklepach. Warto pamiętać, że do Paczkomatu® codziennie przyjeżdża kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osób po odbiór lub nadanie przesyłki – to duży potencjał dla poszerzenia grupy klientów.

Rafał Brzoska, prezes InPost

Stale podnosimy jakość i komfort użytkowania naszych nieruchomości, zarówno biurowych, jak i biurowo-handlowych, przez wzbogacanie ich usługami komplementarnymi. Paczkomaty® InPost to istotny element tej strategii, bowiem jest to obecnie najpopularniejsza i najbezpieczniejsza forma dostarczania i nadawania przesyłek. Współpracę zaczynamy w naszych flagowych obiektach w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach. Z czasem będziemy chcieli ją rozszerzać o kolejne miasta i budynki. Jestem przekonany, że nasi najemcy i okoliczni mieszkańcy docenią to udogodnienie i będą częstymi użytkownikami Paczkomatów® InPost.

Artur Apostoł, Chief Operating Officer w Globalworth Poland


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora