rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Biurowa nieruchomość inwestycyjna P180 od Skanska z platynowym certyfikatem LEED

P180_Rafał Tomczyk_4 wymiarBiurowa nieruchomość inwestycyjna P180 od Skanska z platynowym certyfikatem LEED. Biurowiec mieści się w Warszawie.

Ekologiczne budownictwo jest obecnie coraz bardziej popularne. Zużycie energii mniejsze o niemal 48%, prawie 4 miliony litrów wody zaoszczędzonej w ciągu roku i emisja CO2 zredukowana o ponad 3900 ton – nie ma lepszego dowodu na to, że budynek biurowy może być zrównoważony. Takie oszczędności generuje warszawski biurowiec P180, zrealizowany przez Skanska tuż przy metrze Wilanowska. Inwestycja otrzymała właśnie prestiżowy certyfikat LEED Core & Shell na najwyższym, platynowym poziomie.

Nie mamy planety B, więc musimy zadbać o tę, na której dziś żyjemy, dla nas samych i dla przyszłych pokoleń – mówi Monika Chacińska, ekspertka ds. środowiska w spółce biurowej Skanska w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. – Nasz warszawski biurowiec P180 jest najlepszym dowodem na to, że w Skanska nie tylko mówimy o zrównoważonych innowacjach, ale po prostu je wdrażamy – dodaje Monika Chacińska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora