rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Wrocław: prestiżowy apartamentowiec odmieni serce miasta

Bouygues Immobilier Centreville Drobnera 2

Szczególną zmianę przechodzi aktualnie ulica Śrutowa we Wrocławiu, która wiele zyska na budowie apartamentowca Centreville.

– Przewidujemy, że w inwestycji otworzą się na przykład kawiarnie, barber shop czy specjalistyczne sklepy. Dostępność takich usług podwyższa wartość inwestycji i okolicy – podkreśla Łukasz Paryś, dyrektor wrocławskiego oddziału Bouygues Immobiler.

Ulice Drobnera i Śrutowa to miejsca, gdzie po lokale usługowo-handlowe w kolejce ustawia się wielu chętnych.

– Świetna lokalizacja Centreville w sercu miasta – tuż nad Odrą i w pobliżu Rynku – sprawiła, że mieliśmy wielu zainteresowanych. Dużym atutem jest też wysokość i przestrzeń lokali, które pozwalają na ich swobodną aranżację – zauważa Maciej Madej, projekt manager Centreville. – Obecnie dostępne są ostatnie lokale o powierzchni od 74 do 138 metrów kwadratowych – informuje.

 

Centreville to szósta inwestycja Bouygues Immobilier we Wrocławiu. W budynku znajdzie się 69 apartamentów o wielkości od 31 do 140 mkw. oraz garaż podziemny. Do grupy najbardziej prestiżowych należy zaliczyć 8 dwupoziomowych penthouse’ów z podwójnymi tarasami. Jeszcze jesienią zostanie odsłonięta elewacja ze szlachetnych materiałów. Nowoczesny apartamentowiec powinien być oddany do użytku w drugiej połowie 2020 roku.