rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W Prologis Park Poznań III powstanie nowy BTS o pow. ponad 48 tys. metrów kw.

DCIM100MEDIADJI_0400.JPG

Firma Arvato Supply Chain Solutions w Polsce otworzy w Prologis następne centrum realizacji zamówień.

Na terenie inwestycji Prologis Park Poznań III powstanie wysokiej klasy budynek BTS dedykowany obsłudze zamówień dla jednej z wiodących na świecie marek odzieżowych. Arvato Supply Chain Solutions to lider w dziedzinie kompleksowej obsługi logistycznej między innymi dla sklepów internetowych i sieci handlowych.
BTS, który ma powstać, będzie miał powierzchnię 48 tys. metrów kw.
Budynek będzie miał wysokość 12 metrów w świetle, a także wzmocnioną posadzkę, która pozwoli na obciążenie do 11 ton.

„Nasza branża dynamicznie rośnie, my także rozwijamy się i pozyskujemy nowych klientów. Budynki logistyczne muszą zapewnić nam wysoką efektywność operacji, a od lokalizacji centrum logistycznego wymagamy korzystnego położenia (blisko głównych szlaków transportowych) i szybkiej realizacji inwestycji zgodnie z wymaganiami naszymi oraz naszego klienta. To wszystko oferuje nam Prologis, dlatego inwestujemy w kolejny budynek na terenie jego parków” – powiedziała Lidia Ratajczak-Kluck, Prezes Zarządu w Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.


Przy realizacji projektów typu BTS kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb klienta. Dlatego nasz zespół projektowy szczegółowo zapoznał się z charakterem operacji klienta, które łączą obsługę zamówień internetowych i sprzedaż stacjonarną, rozmawialiśmy też o planach obydwu firm. Arvato Supply Chain Solutions w Polsce wraz z klientem zamierzają istotnie inwestować w infrastrukturę logistyczną na terenie budynku, dlatego zaproponowaliśmy rozwiązania konstrukcyjne, które będą umożliwiały taki rozwój w przyszłości” – powiedział Damian Zdunkiewicz, Leasing & Customer Experience Manager Prologis.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora