rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

W Kępnie powstaje nowa nieruchomość komercyjna – Pasaż Kępiński startuje z budową, a równocześnie domyka proces komercjalizacji

Pasaż Kępiński_RefieldW Kępnie powstaje nowa nieruchomość komercyjna – Pasaż Kępiński startuje z budową, a równocześnie domyka proces komercjalizacji.

Rozpoczęła się budowa Pasażu Kępińskiego – nowego i jak dotychczas największego parku handlowego z portfela firmy Refield. Na starcie realizacji projekt jest wynajęty w 90 proc. Klienci zrobią pierwsze zakupy w obiekcie w listopadzie 2023 roku.
Pasaż Kępiński będzie miał około 10 tys. mkw. powierzchni handlowej oraz 375 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą inwestycji została firma PHU GRA-MAR Joanna Woźniak.
Ofertę handlową Pasażu Kępińskiego będą tworzyć m.in.: pierwszy w mieście i okolicy Lidl, Martes Sport, Rossmann, Pepco, Dealz, Neonet, marki z grupy LPP: Sinsay, Cropp, House, a także CCC, Big Star i KiK.

– Wynajęliśmy już 90 proc. powierzchni i finalizujemy ostatnie umowy z kolejnymi znanymi sieciowymi markami. Pasaż Kępiński powstaje w doskonałej lokalizacji. Będzie największym i najatrakcyjniejszym obiektem handlowym w rejonie Kępna i okolic, dlatego nie dziwi ogromne zainteresowanie, jakim cieszy się wśród najemców – podkreśla Fabian Eryk Barbarowicz, prezes zarządu Refield.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora