rynek nieruchomości na wynajem

Trwa II i ostatni etap budowy oraz komercjalizacji City Parku

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mimo obecnych niełatwych uwarunkowań w przestrzeni publicznej prawidłowym i zgodnym z harmonogramem tokiem biegnie budowa i komercjalizacja Ideal Idea City Parku na granicy Warszawy i Raszyna. Kolejnym najemcą obiektu jest polska firma Goldenberry. Jako podmiot doradczy w zawarciu umowy najmu wzięła udział firma Renthis Estate.

W związku z pandemią koronawirusa niezmiernie rygorystycznie zachowujemy wszelkie sanitarne środki ostrożności na budowie, wdrażamy własne metody takiej organizacji pracy, aby nie niosła ona potencjału zagrożeń dla zdrowia pracowników, stąd nasze plany inwestycyjne realizowane są zgodnie z założeniami. W City Parku powitaliśmy ostatnio nowych najemców, a w ich gronie jest polska firma Goldenberry będąca liderem na rynku artykułów promocyjnych. Po raz kolejny okazało się, że nasza koncepcja parków magazynowo-biurowych jest bardzo atrakcyjna dla firm w fazie dynamicznego rozwoju. Firmie Goldenberry zaoferowaliśmy moduł narożny hali H4, który jest bardzo dobrze doświetlony. Naszemu partnerowi zależało także na reprezentacyjnym biurze i moduł ten idealnie pasował do całości wymagań najemcy” – relacjonuje prezes Ideal Idea Formad Jędrzej Dużyński.

Goldenberry specjalizuje się w kompleksowym podejściu do zarządzania artykułami reklamowymi z uwzględnieniem kreacji, wyboru rozwiązań oraz zapewnienia takich procesów, jak magazynowanie, dystrybucja i digitalizacja. Firma jest typowym „one-stop-shopem”, w którym klienci mają możliwość zaprogramowania wielu procesów związanych z prowadzonymi projektami sprzedażowo-marketingowymi. Goldenberry działa nie tylko lokalnie, ale także globalnie – jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce światowych organizacji IPPAG i Prominate.

Przeprowadzkę Goldenberry do City Parku komentuje dyrektor zarządzający firmy Olaf Dąbrowski: „Mieliśmy możliwość odwiedzenia wielu potencjalnych obiektów dla naszej działalności. Ale tylko Ideal Idea City Park był w stanie zapewnić nam 100 proc. zapotrzebowania, jeśli chodzi o naszą przyszłą siedzibę i »serce« firmy. Oprócz  lokalizacji, czynników  użytkowych i estetycznych, ważne dla nas było to, aby nowy obiekt był  stworzony w oparciu o jak najbardziej ekologiczną technologię. Takie podejście jest spójne z filozofią naszej firmy. Życzliwość oraz bardzo probiznesowe podejście pracowników Ideal Idea City Park w trakcie negocjacji tylko utwierdziły nas, że warto wiązać naszą przyszłość z takim partnerem. Wiążemy ogromne nadzieje z przeprowadzką  do nowego obiektu. Nowa przestrzeń biurowa, a w szczególności magazyn z prawdziwego zdarzenia, pozwolą nam obsługiwać większą ilość zamówień i projektów. Będziemy mogli w jeszcze większym zakresie postawić na to, co jest naszą siłą – bardzo kompleksową obsługę dużych projektów marketingowych o zasięgu lokalnym i globalnym”.

Zawarcie umowy pomiędzy Ideal Idea Formad a Goldenberry relacjonuje Jacek Dobrowolski – Property Negotiator w Renthis Estate: „Głównymi wymaganiami postawionymi nam przez Goldenberry były nowoczesna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa oraz magazynowa, zlokalizowana w południowej części Warszawy lub najbliższych jej okolicach. Ważnym elementem decydującym o wyborze była też dobra komunikacja ze względu na dojazd dla pracowników i klientów firmy. Z uwagi na fakt, że wymagana powierzchnia biurowa miała być stosunkowo duża w porównaniu z powierzchnią magazynową w grę wchodziły tylko obiekty miejskie, a nie obiekty wielkopowierzchniowe. Już po wstępnej rozmowie z kierownictwem Goldenberry zdaliśmy sobie sprawę, że firma poszukuje obiektu najwyższej klasy, który pozwoli jej na stały i stabilny rozwój. Ważnym czynnikiem w działalności Goldenberry jest również ekologia i w tym zakresie zaproponowane obiekty również musiały spełniać najwyższe standardy, co wiązało się z ograniczonym wyborem na rynku. Przedstawiona przez Ideal Idea City Park propozycja najmu była najlepszą z możliwych spełniającą wszystkie wymagania Goldenberry. Dodatkowym atutem było duże doświadczenie Ideal Idea oraz jej elastyczne podejście we wszystkich kwestiach podnoszonych przez Goldenberry”.

Źródło: Ideal Idea Formad.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora