Z życia spółek

Thomas Jodar nowym specjalistą Savills na rynku nieruchomości inwestycyjnych na wynajem

vewwgds

Thomas Jodar został nowym specjalistą w firmie Savills na rynku nieruchomości inwestycyjnych na wynajem.

Thomas Jodar dołączył do zespołu Workthere.pl, obejmując stanowisko lidera projektu w Polsce (Associate Director, Workthere project lead Poland). Uruchomiona przez firmę doradczą Savills platforma internetowa umożliwia wyszukiwanie elastycznych biur coworkingowych i serwisowanych oraz zapewnia bezpłatne wsparcie przy ich wynajmie.
Nowy ekspert będzie pełnił funkcję głównego doradcy dla użytkowników platformy Workthere poszukujących elastycznych powierzchni biurowych w Polsce. W tej roli będzie współpracował z Jarosławem Pilchem, który łączy stanowisko dyrektora działu reprezentacji najemcy w Savills oraz szefa Workthere na polski rynek.

Zgodnie z prognozami Savills i Workthere, powierzchnie elastyczne będą w przyszłości stanowić nawet 20% całego rynku biurowego w Europie. Coraz więcej firm będzie więc poszukiwało narzędzi i usług, które pozwolą nie tylko w prosty i intuicyjny sposób porównać oferty biur elastycznych, ale również wybrać najbardziej optymalną lokalizację i wynegocjować najkorzystniejsze warunki najmu. Workthere.pl to nowoczesne narzędzie, które odpowiada na te potrzeby i którego popularność na naszym rynku stale rośnie. Kompetencje Thomasa łączą doświadczenie pracy po stronie operatorów z tradycyjnym modelem transakcyjnym, co pozwoli na skuteczne rozwijanie naszej platformy. Zarówno pod względem odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie najemców biurami flex, jak i wchodzących na rynek nowych operatorów” – mówi Jarosław Pilch.