Z życia spółek

System z serii rozwiązań Poly Studio certyfikowany jako kompatybilny z Zoom Rooms

Poly_HP_logo
System z serii rozwiązań Poly Studio jest certyfikowany jako kompatybilny z Zoom Rooms.

Firma Poly, globalny dostawca profesjonalnych rozwiązań do audio i wideokonferencji, zaprezentowała nowe systemy Poly Studio dla Zoom Rooms, wspierane przez HP. Każdy system z serii rozwiązań Poly Studio jest certyfikowany jako kompatybilny z Zoom Rooms i obsługiwany przez komputer HP Mini Conferencing PC. Ponadto zawiera Poly TC10, aby na nowo zdefiniować sposób wykonywania pracy.
Kontroler Poly TC10 to nowe urządzenie, które jest kompatybilne z systemami Poly Studio dla Zoom Rooms, powstało z myślą o małych, średnich i dużych salach konferencyjnych. Zapewnia on użytkownikom elastyczność w wykorzystywaniu urządzenia jako natywnego kontrolera Zoom Rooms oraz łatwego w użyciu wyświetlacza harmonogramu. 

Przekonaliśmy się, że hybrydowy model pracy zostanie z nami na stałe i jesteśmy podekscytowani wzmocnieniem naszego portfolio Zoom Rooms wspieranego przez Poly i HP, aby zapewnić najlepsze wrażenia ze spotkań” – powiedział Cary Bran, Global Head of Zoom Rooms w firmie Zoom. Łącząc siły z Poly i HP, możemy zaoferować kompletny pakiet rozwiązań dla Zoom Rooms, Zoom Phone i Zoom Meetings, nieustannie przesuwając granice przyszłości pracy”.

„Współpraca w przyszłości będzie wymagała innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wszystkim być słyszanym oraz widzianym z pełną wyrazistością” – powiedział Andy Rhodes, SVP i dyrektor generalny ds. hybrydowych rozwiązań roboczych i urządzeń peryferyjnych w HP. Właśnie dlatego Poly i HP łączą siły z firmą Zoom, aby stworzyć kompleksowy ekosystem Poly Studio Zoom Room Systems zaprojektowany w celu zapewnienia równości spotkań”.