rynek nieruchomości na wynajem

Sieć Distance nowym najemcą Złotych Tarasów w Warszawie

zlote_tarasy_day
W dniu 21 grudnia 2018 roku nowym najemcą Złotych Tarasów został Distance. Butik z modowym obuwiem sportowym zajął lokal o powierzchni blisko 100 mkw. na drugim piętrze warszawskiej galerii handlowej.

Distance to najszybciej rozwijająca się sieć butików z kolekcjonerskim obuwiem sportowym.

„Zaletą butiku jest uniwersalność jego produktów, dostępność do najbardziej uznanych ikon obuwia sportowego i kultowych, kolekcjonerskich modeli. Nie ma tu górnej lub dolnej granicy wieku, liczy się przede wszystkim własny styl i wygoda. Decyzja o otwarciu sklepu Distance w Złotych Tarasach z pewnością pozwoli jeszcze lepiej umocnić pozycję firmy na lokalnym rynku handlowym. Współczynniki odwiedzalności klasyfikują tą warszawską galerię handlową w czołówce obiektów tego typu w kraju, co z pewnością pomoże w tym procesie” – powiedziała Lucyna Śliż, Associate, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Dział Powierzchni Handlowych, Cushman & Wakefield.

Złote Tarasy to jedno z najlepiej rozpoznawalnych i najnowocześniejszych centrów handlowych w Polsce. Galeria zlokalizowana jest w centrum Warszawy, tuż przy dworcu kolejowym Warszawa Centralna oraz Pałacu Kultury i Nauki.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora