rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Ruszyła sprzedaż II etapu osiedla Ligia w warszawskim Ursusie

Ligia II 2
Deweloper Profbud rozpoczął sprzedaż II etapu osiedla Ligia, zlokalizowanego przy ul. Kolorowej w warszawskim Ursusie – Skoroszach. Inwestycja swoją nazwą i usytuowaniem nawiązuje do historii i dziedzictwa dzielnicy. Na mieszkańców czeka 78 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach, które pozwolą na stworzenie swojego wymarzonego M.

Projektując i realizując nasze inwestycje mieszkaniowe, przykładamy bardzo dużą uwagę, by wpisywały się one w otoczenie. Nie bez znaczenia był wybór nazwy. Dzielnica Ursus stanowi dziś wsparcie dla kameralnego osiedla Ligia. Bezpieczna lokalizacja pozwoli znaleźć upragniony spokój, a jednocześnie okolica posiada bogatą ofertę handlowo-usługową, co ma bardzo duże znaczenie dla komfortu życia mieszkańców – mówi Maciej Jurczak, Lider Biura Sprzedaży osiedla Ligia firmy Profbud

W II etapie osiedla Ligia powstanie sześciokondygnacyjny budynek z 78 mieszkaniami o powierzchniach od 33 m² do 88 m², zaprojektowanych jako lokale 2-4-pokojowe. Wszystkie wyposażone będą w balkony i tarasy, a do mieszkań parterowych przynależeć będą otoczone ażurowym parkanem ogródki.

– Jeszcze przed zakończeniem budowy I etapu osiedla Ligia sprzedaliśmy 100% mieszkań. Najczęściej zapytania dotyczyły lokali 2-pokojowych o powierzchni do 50 m2. W II etapie czekają na mieszkańców 44 takie właśnie mieszkania. Już dziś dostajemy o nie sporo pytań – dodaje Maciej Jurczak.

Nowy budynek usytuowany będzie przy ul. Kolorowej 17 w Ursusie – Skoroszach. Termin realizacji inwestycji przewidziany jest na IV kwartał 2021 roku.