rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Rok po remodelingu centrum handlowego Galeria Morena

galeria_morena_wnetrze

Mija rok od kiedy do dyspozycji mieszkańców Gdańska i okolic oddana została rozbudowana i zmodernizowana Galeria Morena.

Na skutek rozbudowy i remodelingu 20 maja zeszłego roku do dyspozycji klientów oddanych zostało ponad 13 000 mkw. dodatkowej powierzchni handlowej, dzięki czemu całkowita powierzchnia galerii wzrosła do ponad 33 000 mkw., a liczba dostępnych najemców do 82.

Pracom towarzyszył proces rekomercjalizacji, w wyniku którego w ofercie obiektu pojawiło się wiele nowych, nieobecnych do tej pory w portfolio Carrefour, marek, np. KappAhl, Tatuum, Venezia, Unisono, Wólczanka, Duka czy W.Kruk. Również w tym roku do grona najemców galerii dołączyły nowe marki. Wśród nich znajdują się między innymi otwarty 13 maja sklep znanej duńskiej sieci Flying Tiger Copenhagen czy sklep z zabawkami dla dzieci Mysie Pysie, którego otwarcie zaplanowane jest na 1 czerwca.

Do dyspozycji klientów oddana została przestronna strefa restauracyjna, klub fitness, nowoczesne kino 3D, a także (unikatowy na rynku nieruchomości komercyjnych) zewnętrzny taras z funkcją wypoczynkową.

Właścicielem obiektu jest Carrefour.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora