rynek nieruchomości na wynajem

Przedsiębiorcy dostrzegają potencjał Zielonej Góry – kolejna powierzchnia handlowa wynajęta przez znaną markę

Guess w Focus Mall Zielona Góra

Zielona Góra przyciąga coraz większą liczbę przedsiębiorców. W ostatnim czasie w mieście tym nastąpiło otwarcie pierwszego w regionie salonu Guess.

Wynajmując lokal handlowy, popularna wśród klientów marka dołączyła do grona blisko 100 najemców galerii Focus Mall, poszerzając ofertę mody, obuwia i akcesoriów segmentu premium. Salon Guess w Focus Mall zajął lokal o powierzchni 232 metrów kw. Salon zaaranżowany jest w minimalistycznym koncepcie marki.
W związku z rozbudową centrum, jesienią br. udostępniona zostanie klientom nowa część galerii Focus Mall, obejmująca ok. 70 lokali handlowo-usługowych, strefę foodcourt oraz dodatkowe parkingi z ponad 400 miejscami postojowymi.

Guess to innowacyjna marka odzieżowa i sprawdzony partner biznesowy. Kiedy wiele renomowanych brandów zamyka się w swojej strefie komfortu, Guess stale stawia sobie wyzwania i z sukcesem je realizuje, czego przykładem są sklepy w nowych, ciekawych konceptach. Z zainteresowaniem obserwujemy rozwój sieci w Polsce i cieszymy się, że galerie NEPI Rockcastle mogą być elementem tego projektu. Życzymy dalszych sukcesów i znakomitych wyników finansowych – mówi Marek Noetzel, Retail Director, Członek Zarządu NEPI Rockcastle.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora