Informacje dnia

Powierzchnie handlowe na wynajem w Rumunii cieszą się zainteresowaniem najemców

default

Pierwszymi najemcami parku handlowego Rosiorii de Vede są firmy Jysk i Pepco.

Oprócz Jysk i Pepco, które już zainaugurowały swoją działalność w obiekcie realizowanym przez Scallier w Rosiori swoje sklepy mieć będą między innymi: Sinsay, KIK, Martes Sport, Deichmann czy Flanco. Oficjalne otwarcie parku handlowego Rosiorii de Vede ustalono na koniec września 2021 roku. Park handlowy w Rosiori dostarczy na rumuński rynek 6 200 metrów kw. nowoczesnych powierzchni handlowych. Obiekt jest już w pełni skomercjalizowany.
Park handlowy w Rosiorii de Vede będzie certyfikowany w systemie BREEAM. Za certyfikację obiektu odpowiada międzynarodowa firma Gleeds.

 

„Parki handlowe rozwijane przez Scallier w małych i średnich rumuńskich miastach wypełniają istniejącą na rynku lukę: w mniejszych miejscowościach w Rumunii często brakuje nowoczesnych powierzchni handlowych. Nasze obiekty powstają w bezpośrednim sąsiedztwie między innymi funkcjonujących już wielkopowierzchniowych sklepów spożywczych. Wspólnie tworzą atrakcyjną dla mieszkańców lokalizację handlową, którzy w jednym miejscu mogą zrobić niezbędne zakupy codzienne, jak również skorzystać z oferty sklepów uznanych marek odzieżowych czy elektronicznych, a także spędzić czas w strefie gastronomicznej, obok której znajduje się także plac zabaw dla dzieci” – wylicza Wojciech Jurga, Partner Zarządzający w Scallier odpowiedzialny za rozwój firmy na rumuńskim rynku.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora