rynek nieruchomości na wynajem

Pierwsza biurowa nieruchomość komercyjna klasy A w Bielsku-Białej została skomercjalizowana

1c32e04ae0b61460b60a6dd56fa60030
Nieruchomość komercyjna Cavatina Hall A, pierwszy budynek w Bielsku-Białej oferujący najwyższej jakości powierzchnie biurowe. Nieruchomość osiągnęła ponad 96% wynajmu.

Swoją futurystyczną, funkcjonalną i zrównoważoną inwestycją firma Cavatina Holding dobrze trafiła w potrzeby rynku, który sukcesywnie przyciąga międzynarodowe koncerny między innymi z branży auto-moto oraz nowoczesnych usług dla biznesu i IT.

Cavatina Holding jako pierwszy deweloper biurowy doceniła potencjał Bielska-Białej i zaproponowała firmom rozwijającym się i wchodzącym na ten rynek powierzchnie biurowe w standardzie takim samym, jak najlepsze obiekty w Warszawie czy innych największych miastach. Cavatina Hall to unikatowy na skalę kraju projekt, w którym biura i powierzchnie usługowo-handlowe łączą się z kulturotwórczą częścią – salą koncertową na 1000 osób oraz studiem nagrań.

„Inwestycja Cavatina Hall stała się prestiżowym adresem w Bielsku-Białej, gdzie pod jednym dachem ulokowano nowoczesne przestrzenie biurowe oraz zapierającą dech w piersiach salę koncertową. To tutaj biznes na co dzień obcuje z kulturą wysoką. Nie dziwi więc fakt, że obiekt Cavatina Hall został tak szybko skomercjalizowany. Wiele firm, szczególnie z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, chce się poszczycić lokalizacją swojego biura w takim otoczeniu”,

mówi Przemysław Kamiński, Zastępca Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

Oddany do użytku w 2021 r. budynek A jest już niemal całkowicie wynajęty. Z wysokiej klasy biur korzystają tam takie firmy jak Asseco czy Precisely Software. Firmy mogą też skorzystać tam z elastycznych powierzchni w biurach serwisowanych Quickwork.

Cavatina Hall stała się już nowym symbolem miasta ze swoją charakterystyczną szklaną kopułą sali koncertowej zwieńczoną przestronnym tarasem. Szybko też wypełniła się najemcami, którzy mogą tu, z pomocą projektantów i wykonawców z grupy Cavatina, swobodnie kształtować przestrzenie biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Tworzony przez nas kompleks wielofunkcyjny niewątpliwie uzupełnia infrastrukturę miasta dostosowana do potrzeb rozwijających się tu coraz prężniej firm polskich i międzynarodowych”,

mówi Krzysztof Wilczak, Leasing Manager w Cavatina Holding.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora