rynek nieruchomości na wynajem

Peakside Capital podpisało umowę najmu z DPD Polska w ramach nieruchomości inwestycyjnej City Point Targówek

Peakside_Targowek_uj05_001Peakside Capital podpisało umowę najmu z DPD Polska w ramach nieruchomości inwestycyjnej City Point Targówek.

Nieruchomość inwestycyjna City Point Targówek wchodzi w skład portfela logistycznego zakupionego przez Partners Group, wiodącą globalną firmę działającą na rynkach prywatnych w imieniu swoich klientów oraz Peakside Capital Advisors w ramach joint venture.
Peakside Capital podpisało umowę najmu z DPD Polska, jedną z wiodących firm kurierskich, na 7 tys. mkw. powierzchni typu cross-dock na terenie parku City Point Targówek. Kompleks oferujący powierzchnie w ramach tzw. logistyki ostatniej mili jest aktualnie całościowo przebudowywany. Docelowo dostarczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni komercyjnej o najwyższym standardzie i będzie największym miejskim obiektem logistycznym w Warszawie. Zgodnie z planem, DPD Polska wprowadzi się do gotowego obiektu jeszcze w tym roku.

Philippe Dewevre, Member of Management, Private Real Estate, Partners Group, komentuje:Umowa najmu z wiodącą firmą kurierską jest pierwszym kamieniem milowym dla City Point Targówek. Jesteśmy w pełni przekonani co do potencjału sektora logistyki ostatniej mili, a kluczową wartością dodaną naszego planu przebudowy City Point Targówek będzie dostarczenie najlepszej w swojej klasie powierzchni przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju w ramach polityki ESG”.

Roman Skowroński, Managing Director Peakside Capital Advisors w Polsce, dodał: „Jesteśmy dumni z podpisanej umowy z DPD Polska. Cieszymy się, że wysoki standard oraz doskonała lokalizacja spełniają oczekiwania tak wymagającego najemcy. City Point Targówek po zakończeniu przebudowy będzie nie tylko największym miejskim parkiem logistycznym, ale także najnowocześniejszym tego typu kompleksem w Warszawie”.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora