Informacje dnia

Panattoni Park Tricity East VI z pierwszym najemcą na 5 825 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej

Panattoni-Park-Tricity-East-VI_photo
Spółka Uni-logistics, która specjalizuje się w spedycji morskiej, kolejowej, lotniczej i transporcie drogowym, wynajęła 5 825 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Panattoni Park Tricity East VI.

Uni-logistics funkcjonuje na rynku międzynarodowym od 2007 r.  Na etapie poszukiwania optymalnej lokalizacji przedsiębiorstwo skorzystało ze wsparcia firmy doradczej Cresa Polska. Panattoni Park Tricity East VI to nowoczesny obiekt, który docelowo zaoferuje 18 157 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Atutem budynku będzie jego dogodne umiejscowienie na terenie Gdańska w pobliżu autostrady A1.

Uni-logistics będzie pierwszym najemcą Panattoni Park Tricity East VI, który dzięki podjęciu decyzji o relokacji dotychczasowego magazynu pozwoli uruchomić nową inwestycję Panattoni. Obiekt będzie miał dogodny dostęp zarówno do portu morskiego, jak i autostrady A1 i trasy S7, co stanowi atut lokalizacji. Dzięki temu najemca będzie mógł rozwijać swoją działalność – przewóz towarów drogą morską i transportem kołowym. Dla firmy Uni-logistics znaczenie miało też odpowiednie zagęszczenie ramp rozładunkowych, kształt jednostki i odpowiednie warunki najmu – mówi Jakub Dudkiewicz, Starszy Doradca w firmie Cresa Polska.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora