Z życia spółek

Obiekty Best Western Hotels & Resorts z wyróżnieniem

rzeszow

W czerwcu br. sieć Best Western Hotels & Resorts ogłosiła imponującą liczbę 1974 obiektów zrzeszonych w sieci, które otrzymały tegoroczne wyróżnienie TripAdvisor Certificate of Excellence, osiągając tym samym wysoki poziom satysfakcji gości kolejny rok z rzędu. 5 z tych obiektów zlokalizowanych jest w Polsce.

Prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest markom, które w minionym roku osiągnęły najlepsze opinie wśród użytkowników serwisu TripAdvisor.

Nieprzerwanie od 8 lat Best Western odnotowuje wzrost liczby obiektów, które mogą cieszyć się tym wyróżnieniem. Jednak to właśnie w tym roku sieć osiągnęła najbardziej imponujący wynik. Od 2013 roku liczba hoteli Best Western, które zdobyły certyfikat, wzrosła o 53%. Z 1974 obiektów, które wyróżnione zostały w tym roku, najwięcej, bo aż 1353 położonych jest w Północnej Ameryce, z czego 1201 na terenie Stanów Zjednoczonych, a 152 w Kanadzie. W sumie 66% hoteli sieci w Ameryce Północnej otrzymało TripAdvisor Certificate of Excellence, a 45% tegorocznych nagrodzonych może cieszyć się tym wyróżnieniem już 3. rok z rzędu.

Docenione zostały również obiekty w Polsce. Certyfikat TripAdvisor otrzymały: Best Western Hotel Cristal, Best Western Plus Ferdynand Hotel, Best Western Plus Hotel Podklasztorze, Best Western Hotel Jurata oraz Best Western Plus Kraków Old Town. Jednocześnie szczególne wyróżnienie (Hall of Fame) otrzymały hotele Best Western Cristal oraz Best Western Plus Ferdynand, dołączając tym samym do Galerii Sław 2018 portalu TripAdvisor. Nagroda ta przyznawana jest obiektom, które przez 5 lat z rzędu otrzymywały Certyfikat Jakości TripAdvisor.