rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowy condohotel budują we Władysławowie

1475-hry-wiz01-elewacja-1

Gwiazda Morza sp. z o.o. sp. k. uruchamia budowę ostatniego etapu Resortu Gwiazda Morza we Władysławowie. Resort, w którego skład wchodzą dwa wcześniej oddane (2013 i 2015 rok) budynki apart hotelowe rozbudowywany jest o ekskluzywny hotel, który zostanie oddany do użytku w I kw. 2019 r.

Obiekt przygotowywany jest w standardzie czterech gwiazdek przez krakowską pracownię architektoniczną Iliard.

Resort położony jest nad otwartym morzem, w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Od plaży hotel dzieli jedynie 120 metrów spacerem przez wydmowy las i funkcjonująca już hotelową strefę relaksu i zabaw dla dzieci.. Głównym motywem przewodnim oferty hotelu będzie aktywność ruchowa, relaks i odnowa biologiczna. Na poziomie -1 przygotowywana jest strefa z dwoma basenami, jacuzzi, profesjonalna strefa saunarium oraz klub fitness i siłownia z bezpośrednim wyjściem do hotelowego parku. Ekskluzywne przestrzenie z przeszkloną fasadą strefy basenów z widokiem na las nadmorski i profesjonalna kadra trenerów personalnych pozwolą gościom hotelowym na pełną regenerację fizyczną w czasie ich pobytu w hotelu. Dużą atrakcją hotelu będzie przeszklona ścianka wspinaczkowa, wiodąca ku górze przez cztery kondygnacje hotelu, której punkt szczytowy znajdzie się na otwartym tarasie widokowym hotelowego dachu. Na kondygnacjach 2 i 3 przygotowywane jest SPA – zespół gabinetów kosmetycznych i odnowy biologicznej.

Pokoje hotelowe można nabyć na własność w modelu biznesowym condo. . W przypadku Gwiazdy Morza okres gwarancji przychodów sięga15 lat. Właściciel po dokonaniu zakupu przekazuje apartament w dzierżawę operatorowi w zamian za czynsz, który stanowi przychód właściciela z tytułu dzierżawy pokoju hotelowego. Opłaty czynszowe są z góry określone: w pierwszym roku po uruchomieniu hotelu będzie to 5,5% ceny netto zakupionego pokoju. W drugim roku 6%, trzecim 6,5, a od czwartego roku do końca 15-letniej umowy dzierżawy czynsz wynosić będzie 7%. Operator hotelu zakłada przedłużenie umowy na dalsze lata.

Właściciel pokoju hotelowego może z niego korzystać w ramach pobytów właścicielskich w wymiarze 14 dni rocznie poza sezonem wysokim, z możliwością przedłużenia do 21 dni.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora