rynek nieruchomości inwestycyjnych na sprzedaż

Nowe mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie

ej-yao-194786-unsplashNowe mieszkania na sprzedaż na warszawskiej Saskiej Kępie. Zakończyła się budowa osiedla Lizbońska. To pierwsza gotowa wspólna inwestycja Develii oraz Grupo Lar Polska.

W ramach projektu powstało 199 mieszkań i 15 lokali usługowych w czterech budynkach o modernistycznej architekturze autorstwa pracowni JEMS Architekci. Funkcję generalnego wykonawcy pełniła firma Unibep. W ofercie dostępnych jest jeszcze 12 ostatnich mieszkań. Rozpoczął się proces przekazywania lokali klientom.

Inwestycja powstała tuż przy skrzyżowaniu al. Stanów Zjednoczonych i ul. Saskiej w bardzo popularnej części Warszawy. Kompleks składa się z czterech niskich budynków o modernistycznej architekturze. Do użytkowania przekazanych zostało łącznie 199 mieszkań o strukturze 2-, 3- i 4-pokojowej i powierzchniach od 37 do 93 m kw. oraz 15 lokali usługowych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Grupo Lar Polska. Po niespełna dwóch latach budowy oddajemy do użytkowania nasz pierwszy flagowy projekt, który wyróżnia się komfortem, atrakcyjną modernistyczną architekturą i spójnością z otoczeniem. Wkrótce zakończymy drugą wspólną inwestycję prowadzoną na warszawskim Ursynowie. W przygotowaniu są także kolejne dwie – na Białołęce i Pradze Południe. Partnerstwo joint venture przynosi bardzo dobre rezultaty dla obydwu stron i jesteśmy przekonani do jego dalszego rozwoju – mówi Tomasz Kaleta, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu w Develii.

– Osiedle Lizbońska powstało na gruncie porozumienia z mieszkańcami Saskiej Kępy. Już za chwilę pierwsi właściciele będą mogli cieszyć się swoimi nowymi mieszkaniami i wkrótce dołączą do lokalnej społeczności. Zakończenie projektu w terminie zawdzięczamy także sprawnemu współdziałaniu z Develią na każdym etapie inwestycji. Zapraszamy do odwiedzenia Lizbońskiej w czasie Dnia Otwartego, podczas którego będzie można obejrzeć mieszkania gotowe do odbioru – mówi Renata McCabe-Kudła, Country Manager w Grupo Lar Polska.

W ofercie osiedla Lizbońska pozostaje jeszcze 12 ostatnich gotowych mieszkań w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Develia.