rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nowe magazyny Prologis w Pradze

Prologis Park Prague D1 East (2)Magazyny Prologis w Pradze powiększyły się o dwa nowe budynki. o łącznej powierzchni 10 360 metrów kwadratowych. Budynki zostały w 100 procentach wynajęte, na podstawie umów przedwstępnych jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Ukończenie budowy obu obiektów zaplanowano na trzeci kwartał 2016 roku.

ł Martin Polák, Prologis senior vice president i szef regionalny na Europę Środkowo-Wschodnią: . „rozbudowa Prologis Park Prague D1 East jest zgodna z naszą strategią, polegającą na dostarczania klientom powierzchni logistycznych w najlepszych lokalizacjach. Praski region D1 jest idealnym miejscem dla firm działających na tym rynku, czego dowodem jest stały wysoki popyt na obiekty magazynowe.”

Prologis Park Prague D1 East położony jest około 11 kilometrów na południowy wschód od Pragi, przy węźle Říčany/Jesenice i obejmuje obecnie siedem budynków oferujących łącznie 130 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni dystrybucyjnej. Bliskość autostrady D1 gwarantuje szybki dostęp do centrum Pragi, a także do licznych krajowych i zagranicznych szlaków handlowych.

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora