rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Niestandardowe nieruchomości komercyjne

Oferta mieszkaniowa w Krakowie jest szeroka, a propozycje deweloperów sobie nierówne. Czym się kierować, wybierając swoje wymarzone „m”? Warto poszukać inwestycji, które są nie tylko nowoczesne i komfortowe, ale mają w sobie nutę indywidualności, niepowtarzalny „dodatek” – który nadaje całości smaku i prestiżu.
Specjaliści od rynku nieruchomości, jak mantrę powtarzają, że na niesłabnącą popularność apartamentów wpływ ma: lokalizacja w dobrej dzielnicy, niekoniecznie na strzeżonym osiedlu, za to z pięknym widokiem, prestiżowym sąsiedztwem i przede wszystkim niestandardowym dodatkiem, który wyróżnia daną inwestycję na tle innych. Zapotrzebowanie rynku na niestandardowe realizacje deweloperskie ciągle rośnie. Nieruchomości inwestycyjne w nietypowych inwestycjach dedykowane są zupełnie innej grupie nabywców i najwolniej poddają się trendom panującym na rynku.
Czym wyjątkowym kuszą inwestorzy? Zachęcają nabywców nietypowymi koncepcjami architektonicznymi, wabią zielonymi azylami na terenie inwestycji oraz możliwością obcowania na co dzień ze sztuką najwyższych lotów. Niestety, innowacyjność kosztuje nieco więcej, dlatego najwięcej twórczych pomysłów znajdziemy wśród projektów apartamentowców w dobrych dzielnicach. Sporo dzieje się np. na krakowskiej Woli Justowskiej. Chcemy, aby zakup mieszkania, na naszym osiedlu, był równoznaczny z odnalezieniem swojego miejsca na ziemi – przyjaznego, będącego azylem, miejscem, gdzie nie tyle się mieszka, co się żyje – o nowej inwestycji Willa Sowiniec, prowadzonej przez dewelopera mówi Rafał Krzywda. Inwestycja Willa Sowiniec to luksusowa enklawa 14 budynków apartamentowych usytuowana nieopodal Willi Decjusza. W każdym domu znajdzie się do 4 jedno- i dwupoziomowych apartamentów o metrażach od 60 do 200 mkw.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora