rynek nieruchomości zabytkowych na sprzedaż

Nieruchomości z przełomu XIX i XX wieku odrestaurowane przez DL Invest Group nowym miejscem dla biznesu

DL Vintage Post - dawna Poczta Główna
Zabytkowe nieruchomości z przełomu XIX i XX wieku odrestaurowane przez DL Invest Group stały się nowym miejscem dla biznesu.

W Gliwicach, w budynkach odrestaurowanej dawnej Poczty Głównej i dawnej Giełdy Zbożowej, powstało nowe miejsce dla biznesu. Nieruchomości te z przełomu XIX i XX wieku kupione i odrestaurowane z dużą pieczołowitością przez firmę DL Invest Group stanowią miejsce wyjątkowe, które przyciąga swoim charakterem i unikalną ofertą gastronomiczną w anturażu historii i dobrego smaku. Na powierzchniach historycznych budynków działają lub w najbliższym czasie otworzą się: Furore Pizza Neapolitana, Sushi-Ya, AO Ramen, Nowa Prowincja, Shrimp House i Zdrowa Krowa. Ponadto w budynku dawnej Poczty Głównej – DL Vintage Post znajdują się nowoczesne powierzchnie biurowe. Łączna powierzchnia użytkowa obu budynków to ponad 8 000 mkw.

Prawdziwy festiwal smaków znajdą gliwiczanie i odwiedzający ich goście na terenie zabytkowego i wyremontowanego przez DL Invest Group kompleksu zlokalizowanego w centrum gliwickiej starówki. “To miejsce i jego przeszłość są wyjątkowe. Dlatego postanowiliśmy stworzyć niemniej nobilitującą kontynuację jego historii i zaprosić do współpracy wyjątkowe podmioty, które dostarczą gościom niezapomnianych wrażeń” – mówi Maciej Mendrok, Dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni w DL Invest Group.