rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna The Park Warsaw pozyskała nowego biurowego najemcę

3fedd8081dab301a020a8ce52eba3c01

Nieruchomość komercyjna The Park Warsaw to kampus biurowy, zlokalizowany na warszawskich Włochach. Obiekt pozyskał nowego najemcę.

Spółka EURO-net, będąca właścicielem sieci detalicznej RTV EURO AGD, wprowadzi się do biurowca w Warszawie w połowie 2023 roku. Najemca zajmie 9 budynek kompleksu The Park Warsaw – inwestycji realizowanej przez White Star Real Estate. Najemca zajmie 80% budynku, którego budowa rozpoczęła się w grudniu 2021 r.

„Podpisanie umowy z długoletnim najemcą, to zawsze powód do dużej satysfakcji dla całego zespołu, a gdy jeszcze wiąże się z relokacją głównej siedziby firmy, jak w przypadku RTV EURO AGD, to również dowód na naszą skuteczność i jakość relacji wypracowanych przez ostatnie 8 lat. Nasze projekty tworzymy z pasją, tak by odpowiadały na potrzeby nawet najbardziej wymagających najemców i zapewniały wysoki komfort pracy. The Park Warsaw obecny jest na biurowej mapie Warszawy już od blisko 10 lat, ale nadal chcemy ten projekt rozwijać i udoskonalać jego funkcjonowanie. Nasi partnerzy to doceniają i dzięki temu możemy budować długofalowe relacje, owocujące dalszą współpracą” – mówi Bartosz Prytuła, Managing Partner w White Star Real Estate.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora