rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna GLP Warsaw III Logistics Centre już gotowa

GLP_Warsaw III Logistics Centre_3

Dobiegła końca realizacja już czwartego na Mazowszu projektu GLP – międzynarodowej firmy specjalizującej się w inwestycjach w obszarze logistyki, energii odnawialnej oraz technologii.

Jej najnowsza nieruchomość komercyjna o powierzchni 35 500 mkw. położona jest tuż za wschodnią granicą administracyjną Warszawy, przy węźle „Kobyłka” drogi ekspresowej S8, stanowiąc idealną alternatywę dla magazynów miejskich.

GLP Warsaw III Logistics Centre wyróżnia ponadstandardowa wysokość 12 metrów oraz liczne rozwiązania zgodne z najlepszymi praktykami GLP w zakresie zrównoważonego rozwoju. W budynku zwiększono liczbę świetlików dachowych, poprawiających naturalne doświetlenie strefy przydokowej, a także zastosowano oświetlenie LED sterowane systemem DALI. Na parkingu można skorzystać z ładowarek pojazdów elektrycznych, a na terenach zielonych powstały domki dla owadów, które wpłyną pozytywnie na bioróżnorodność okolicy.

Ukończenie tego projektu to istotne osiągnięcie w kontekście obecnej sytuacji rynkowej. GLP Warsaw III Logistics Centre gwarantuje sprawny dostęp do odbiorców zarówno w stolicy, jak i w całej wschodniej Polsce. Bliskość Warszawy to także atut dla pracodawców, którzy czerpią z puli wysoko wykwalifikowanych specjalistów” – mówi Magdalena Górska-Wojtas odpowiedzialna za rozwój biznesu GLP w Warszawie i okolicach. „Obserwujemy niesłabnący popyt na powierzchnie magazynowe w sąsiedztwie Warszawy, dlatego już prowadzimy budowę 24 000 mkw. Warsaw V Logistics Centre w Natolinie, tuż obok węzła autostrady A2 “Grodzisk Mazowiecki” – dodaje.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora