rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Fabryka Norblina w Warszawie z nowym najemcą

Fabryka Norblina

Nieruchomość komercyjna Fabryka Norblina w Warszawie z nowym najemcą. SodaStream, znany producent produktów do karbonizacji wody w domu, niedawno wynajął nowe biuro w prestiżowym Beyond Offices w Norblinie na Warszawkiej Woli.

ShareSpace, broker biurowy oparty na nowoczesnej technologii , doradzał SodaStream w zakresie negocjacji, pomagając firmie znaleźć idealne biuro, które zaspokoi potrzeby rosnącego zespołu.
Nowe biuro SodaStream znajduje się w Beyond Office, który jest częścią większego kompleksu Fabryka Norblina.
Lokalizacja jest idealna dla rosnącego zespołu SodaStream, z dogodnym położeniem, nowoczesnym systemem zarządzania biurem i prestiżowym adresem biurowym w centrum Warszawy. Samo biuro znajduje się w nowym kompleksie biurowym Beyond Offices z eleganckim designem.


„ShareSpace pomógł nam znaleźć biuro rok temu i nie wahaliśmy się skorzystać z ich usług ponownie w przypadku potrzeby nowej przestrzeni biurowej. Proces był szybki, efektywny i przyjemny do pracy. Jesteśmy zadowoleni z naszej nowej przestrzeni, która nie tylko zapewnia naszym pracownikom najwyższej jakości design, ale także doskonałą lokalizację zarówno do pracy, jak i życia społecznego.”
– mówi Krzysztof Istok, Operations Manager Poland, SodaStream International Ltd.

„Jesteśmy zachwyceni, że ponownie pomogliśmy SodaStream w poszukiwaniach nowej przestrzeni biurowej. Beyond Offices to idealne rozwiązanie dla takiej firmy jak SodaStream” – dodaje Noemi Cieplińska, Transaction Manager, ShareSpace.

materiał prasowy

 


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora