rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna Diamond Business Park zatrzymuje najemcę, który powiększa zajmowaną powierzchnię

2bcb35b1225c45d20175dee722adb903
LOGSTOR, globalny dostawca i producent systemów rur preizolowanych min. dla ciepłownictwa, powiększył zajmowaną powierzchnie magazynową w parku logistycznym Diamond Business Park (DBP) w Gliwicach.

Najemca powiększył wynajmowaną przestrzeń do 7 tys. m2. Obiekt w Gliwicach, który realizuje White Star Real Estate o łącznej powierzchni 55 tys. m2, posiada jeden z najlepszych wskaźników dotyczących pustostanów w całym portfolio dewelopera nieruchomości komercyjnych.
DBP Gliwice to kompleks produkcyjno-magazynowo-biurowy ulokowany w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE), podstrefa Gliwice, która znajduje się zaledwie 10 minut jazdy samochodem na północny zachód od Centrum miasta. 

Atutem Diamond Business Park w Gliwicach jest na pewno lokalizacja, ale również położenie w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i przyjazna dla inwestorów postawa władz lokalnych. Przekłada się to na zainteresowanie najemców i bardzo dobre parametry pustostanów w tym obiekcie” – powiedziała Urszula Rasmussen, Head of Industrial Leasing w White Star Real Estate.

Diamond Business Park Gliwice to trzy hale o łącznej powierzchni ponad 55 tys. m2. W budynkach klasy A prowadzona jest działalność logistyczna i produkcyjna. Na zewnątrz znajdują się szerokie place manewrowe i liczne miejsca parkingowe dla najemców oraz ich klientów.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora