rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość komercyjna CTPark Opole z najemcą na ponad 5 500 mkw. powierzchni produkcyjnej oraz biurowej

555a1dfed7b0f9469132c911ab8397ce

Nieruchomość komercyjna CTPark Opole z najemcą na ponad 5 500 mkw. powierzchni produkcyjnej oraz biurowej. Tyle właśnie wynajęła firma ELSTEEL Poland.

Firma ELSTEEL, jeden z czołowych dostawców obudów elektroinstalacyjnych niskiego napięcia, wybrała CTPark Opole na lokalizację swojej polskiej siedziby głównej. W listopadzie najemca wprowadzi się do trzeciego z czterech planowanych w kompleksie budynków. Zajmie w nim ponad 5 500 mkw. powierzchni produkcyjnej oraz biurowej.
Nieruchomość komercyjna o całkowitej powierzchni najmu 18 450 mkw. jest częścią parku przemysłowo-logistycznego realizowanego przez dewelopera CTP.

Biznes potrzebuje do wzrostu odpowiedniej infrastruktury. W przypadku działalności ELSTEEL Poland kluczowe są lokalizacja, która umożliwia sprawny przepływ komponentów i gotowych produktów, oraz wysokiej jakości przestrzenie zapewniające odpowiednie wsparcie technologiczne dla procesów produkcji, a także komfortowe biura. Decydując się na otwarcie naszej siedziby głównej w CTPark Opole otrzymujemy od firmy CTP pełen zakres usług – od procesu najmu przez zarządzanie nieruchomością, co pomaga nam budować odporność rynkową oraz wspiera dalszy rozwój ELSTEEL,

wyjaśnia Mariusz Bogusławski, General Manager w ELSTEEL Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora