rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Turawa Park w Opolu została w pełni skomercjalizowana

IMG_8097Nieruchomość inwestycyjna Turawa Park w Opolu została w pełni skomercjalizowana.

Focus Estate Fund już niebawem rozpocznie prace nad rozbudową centrum handlowego Turawa Park w Opolu. Dodatkowy koncept parku handlowego zaoferuje klientom niepowtarzalne doświadczenia zakupowe, zapewniając wygodę zakupów oraz dostępność dużo szerszej oferty handlowej.
Proces związany z przebudową już ruszył i ma zostać zakończony w czwartym kwartale 2023 roku, wtedy też planowane jest otwarcie.
Pod koniec 2022 roku proces wynajmu istniejącego Centrum Handlowego Turawa Park w Opolu został sfinalizowany otwarciem sklepu Maxi Zoo, które zajęło ostatni wolny lokal w parku handlowym.

„Olbrzymie plany rozwoju budownictwa mieszkaniowego w bezpośrednim otoczeniu Turawa Park oraz towarzysząca temu infrastruktura, która uczyni tę lokalizację jeszcze bardziej atrakcyjną sprawiły, że stało się dla nas oczywiste, iż chcemy zapewnić naszym klientom jeszcze lepszą, bardziej kompleksową ofertę zakupową. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej przestrzeni handlowej, która przez lata zajmowana była przez market budowlany. Wchodzimy w nowy rozdział przebudowy i chcemy, aby jeszcze w tym roku nasi klienci mogli cieszyć się ofertą nowych, znanych i pożądanych marek. Przy okazji chcielibyśmy podziękować za wsparcie firmie BNP Paribas Real Estate Poland, która odegrała kluczową rolę w urzeczywistnieniu tego projektu. Dzięki ich udziałowi jesteśmy pewni, że Turawa Park będzie nadal liderem na rynku obiektów handlowych Aglomeracji Opolskiej i najwyższej klasy miejscem zakupów przez wiele lat.”– mówi Maxim Shkolnick, Focus Estate Fund Generalny Partner.

Centrum Handlowe Turawa Park to nowoczesny obiekt o powierzchni ponad 36 000 m2 powierzchni handlowo-usługowej, łączący cechy galerii handlowej i parku handlowego, zarządzany przez BNP Paribas Real Estate Poland Sp. z o.o.

„Turawa Park osiąga bardzo dobre wyniki, co potwierdzają zadowoleni najemcy. W 2022 roku zanotowano wzrost odwiedzalności na poziomie 7,8%  oraz wzrost obrotów o 14%  w porównaniu do roku 2021. Pokazuje to, że długoterminowa strategia handlowa działa, a przez te wszystkie lata stworzyliśmy dobrze funkcjonujące regionalne centrum handlowo – usługowe dla mieszkańców Aglomeracji Opolskiej. Wychodząc naprzeciw dalszemu zapotrzebowaniu rynku, na nowej, dodatkowej powierzchni 10 000 m2 znajdą się kolejne atrakcyjne marki idealnie uzupełniające ofertę w zakresie handlu, usług i rozrywki”– mówi Anna Pływacz, Associate Director,BNP Paribas Real Estate Poland.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora