rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

Nieruchomość inwestycyjna Quattro Businnes Park w Krakowie spełnia najwyższe globalne standardy w zakresie łączności cyfrowej

Quattro_114
Nieruchomość inwestycyjna Quattro Businnes Park w Krakowie spełnia najwyższe globalne standardy w zakresie łączności cyfrowej.

Nieruchomość biurowa Quattro Business Park, jako pierwszy kompleks biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, uzyskał globalny certyfikat WiredScore na najwyższym poziomie – Platinum. Stanowi to potwierdzenie, że wszystkie pięć biurowców, które tworzą krakowski obiekt spełniają globalne standardy w zakresie odporności i jakości infrastruktury przewodowej oraz sieci bezprzewodowej.

Wraz ze wzrostem roli technologii w miejscu pracy, łączność cyfrowa staje się coraz bardziej istotna dla firm. Nowe biurowce są coraz bardziej zaawansowane technologiczne i dostarczają innowacyjne rozwiązania najemcom oraz ich pracownikom. Quattro Business Park, powstał osiem lat temu, a mimo to, wyprzedza większość nowszych budynków i spełnia światowe standardy w obszarze technologii, czego potwierdzeniem jest globalny certyfikat WiredScore Platinum.

“Certyfikat WiredScore na najwyższym poziomie Platinum jest dla nas ważnym osiągnięciem. To potwierdza nasze zaangażowanie w tworzenie najlepszych usług i standardów, jednocześnie przygotowując wszystkie budynki Quattro Business Park na przyszłość i zmiany technologiczne. Jest to spójne z przyjętą przez Globalworth strategią kształtowania nowoczesnych przestrzeni pracy poprzez ich cyfrową transformację. Skupiamy się na dostarczaniu naszym najemcom najwyższej klasy rozwiązań w przestrzeni technologicznej, dzięki którym nasze biurowce są bardziej wydajne, bezpieczne i zaawansowane pod względem innowacyjnych rozwiązań. Nasi najemcy mają pewność, że łączność w budynku jest najlepszej jakości na rynku, zgodnie z najnowocześniejszymi globalnymi wytycznymi WiredScore” mówi Przemysław Kiwer, Property Management Director Southern Poland, Globalworth Poland.

Przez proces certyfikacji właściciela i zarządcę obiektu – firmę Globalworth Poland – przeprowadzili eksperci z Colliers.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora