rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna North Gate w Warszawie z najemcą na ponad 5000 m kw. powierzchni

North Gate
Nieruchomość inwestycyjna North Gate to blisko 90-metrowy budynek biurowy klasy A zlokalizowany w północnej części Warszawy. Całkowita powierzchnia 27-kondygnacyjnego biurowca wynosi ok. 48 000 m kw., z czego 29 000 m kw. stanowi powierzchnia biurowa pod wynajem.

Deka Immobilien, właściciel budynku biurowego North Gate w Warszawie, podpisał znaczącą umowę najmu z firmą działającą w sektorze energii odnawialnej. Najemca zdecydował się na biuro o powierzchni ponad 5000 m kw. W transakcji właściciela nieruchomości reprezentowała firma doradcza Savills.

Nowe biuro spółki znajdującej się w Top 50 największych polskich przedsiębiorstw zajmie trzy kondygnacje w budynku North Gate. Planowany czas rozpoczęcia działania Najemcy na nowej powierzchni zaplanowano na pierwszą połowę 2024 roku. W transakcji Najemcę reprezentowały Beata Tabaka oraz Małgorzata Mazur z firmy MAXON Nieruchomości.

Savills jest agentem wyłącznym ds. komercjalizacji powierzchni biurowej w budynku North Gate. W transakcji najmu właścicielowi budynku z ramienia Savills doradzali Monika Wakulska oraz Tomasz Stromidło.

Pozyskanie dla budynku North Gate jednego z liderów wśród dostawców zielonej energii jako najemcy to dla nas wyjątkowy zaszczyt. Cieszymy się, że firma dostrzegła wyjątkowość projektu budynku North Gate, którego proekologiczne rozwiązania idealnie wpisują się w model biznesowy nowego najemcy. Jestem przekonana, że przeprowadzone w ostatnich latach zmiany w budynku przypadną do gustu pracownikom najemcy, którzy z łatwością dotrą do nowej siedziby dzięki jej doskonałej lokalizacji i bliskości różnych środków transportu publicznego” – mówi Monika Wakulska, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora