Informacje dnia

Nieruchomość inwestycyjna DOKI i wchodząca w jej skład MONTOWNIA z trzema prestiżowymi nagrodami

DOKI Office 03, mat. Torus

Nieruchomość inwestycyjna DOKI i wchodząca w ich skład MONTOWNIA to inwestycje powstające na historycznych, postoczniowych terenach Gdańska.

Inwestycje zostały wyróżnione w jednym z najbardziej prestiżowych konkursów branży nieruchomości o zasięgu międzynarodowym – European Property Awards. DOKI otrzymały tytuł Award Winner w kategoriach Mixed-Use Development oraz Development Marketing. Natomiast inwestycja MONTOWNIA otrzymała nagrodę w obszarze Commercial Redevelopment/Renovation.

Działka, którą zakupiliśmy w 2019 r. to wyjątkowy obszar pod wieloma względami. Nasze zainteresowanie tym terenami sięga dziesięciu lat wstecz, kiedy to chcieliśmy nabyć fragment, na którym znajduje się budynek dawnej montażowni części do łodzi podwodnych – MONTOWNIA. Szczęśliwie udało się nabyć cały obszar liczący około 7 ha, co pozwoliło nam myśleć o tym projekcie w szerszej perspektywie – w efekcie powstają DOKI mające charakter małej dzielnicy. Dzięki połączeniu sił z firmą Torus możemy w krótkim czasie stworzyć wspaniałą mieszankę mieszkaniowo-biurowo-usługową – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w spółce Euro Styl odpowiadającej za realizację DOKI Living i MONTOWNI.