rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Buma Square w Krakowie z nowym najemcą

PL_Buma Square_Kraków
Nieruchomość inwestycyjna Buma Square w Krakowie z nowym najemcą.

Wiodąca firma rekrutacyjna Interkadra wynajmuje 756 mkw. w biurowcu Buma Square znajdującym się w strategicznej lokalizacji, pod adresem Wadowicka 6, w bliskiej odległości od ścisłego centrum Krakowa. Bardzo dobre położenie i ekspozycja na jedne z najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta sprawiają, że Buma Square to jeden z najlepszych adresów dla firm poszukujących efektywnych powierzchni biurowych położonych w bliskiej odległości od centralnych dzielnic miasta.

Interkadra by Synergie jest częścią Grupy Synergie, piątego co do wielkości w Europie dostawcy usług HR i rekrutacji, działającego w 17 krajach i posiadającego 800 oddziałów. „Jesteśmy przekonani, że między innymi dzięki dobrej widoczności i dostępności budynku przy wykorzystaniu komunikacji miejskiej Buma Square wspomoże nas w przyciąganiu najlepszych talentów i rozwoju naszego biznesu w Polsce, a jednocześnie zapewni komfortowe środowisko pracy naszym pracownikom” – mówi Magdalena Winiarska z Interkadra by Synergie.

„W Buma Square nasi najemcy mają do dyspozycji między innymi nową siłownię, kantynę, centrum medyczne, pocztę, przedszkole oraz liczne punkty handlowe. Nie mam wątpliwości, że bogata oferta budynku, jego wygodna lokalizacja, którą cechuje bardzo dobre skomunikowanie z innymi dzielnicami miasta wspomogą naszego nowego najemcę w rozwoju jego biznesu w Polsce” – mówi Michał Orłowski z Revetas Capital odpowiedzialny za wynajem powierzchni w Buma Square.

Biurowcem Buma Square zarządza firma CERES Management Services.

mat.pras.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora