rynek nieruchomości na wynajem

Nieruchomość inwestycyjna Bonarka for Business w Krakowie z nowymi najemcami

B4B_budynek D
Nieruchomość inwestycyjna Bonarka for Business w Krakowie z nowymi najemcami. Łącznie umowy dotyczą 825 mkw. powierzchni w jednym z największych projektów komercyjnych w południowej Polsce.

Do Budynku D Bonarka for Business wprowadzi się firma Apollo Investment, a firma SeproTec skorzystała z możliwości relokacji i przeniesie się z dotychczas zajmowanej powierzchni w Budynku F do nowego biura w Budynku D.

Anna Krztoń, Leasing Director w TriGranit, odpowiedzialna za transakcje: Ostatnie umowy najmu potwierdzają wysoką jakość naszych budynków i środowiska wewnętrznego Bonarka for Business „B4B”. Są także potwierdzeniem zaufania naszych partnerów biznesowych do oferowanych przez nas rozwiązań i podkreślają zalety, które wyróżniają B4B na tle konkurencji. Dzięki różnorodnym udogodnieniom dostępnym na miejscu, strategicznemu położeniu blisko centrum handlowego i rozwijającej się społeczności biznesowej w naszym kompleksie biurowym, kontynuujemy efektywny rozwój projektu w kierunku dostarczania możliwie najlepszych rozwiązań i wychodzenia naprzeciw potrzebom naszych partnerów.

SeproTec Multilingual Solutions (SeproTec) to lider na rynku w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych dla wszystkich branż. Firma wykonuje tłumaczenia w ponad 120 językach. Firma wspiera również najbardziej wartościowe aktywa organizacji i jest liderem pod względem usług zarządzania treścią i tłumaczenia dokumentacji dotyczącej własności intelektualnej, a także jest najlepszym dostawcą tłumaczeń patentów.

Firma Apollo Investment działa na rynku nieruchomości i jest bezpośrednio powiązana z Apollo Electric, w pełni licencjonowaną firmą wykonawstwa instalacji elektrycznych, której główna siedziba znajduje się w Nowym Jorku. Apollo Electric to firma o ugruntowanej pozycji, obsługująca wszystkie pięć dzielnic Nowego Jorku, a także Florydę, New Jersey i Long Island.

Bernadeta Figiel, dyrektor generalna Apollo Investment, stwierdza:Od 2017 roku Apollo Investment przoduje na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Nasz zespół współpracuje z zaufanymi pośrednikami w obrocie nieruchomościami, projektantami, wykonawcami, inspektorami i biurami sprzedaży. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży zabezpieczamy atrakcyjne działki inwestycyjne, uzyskujemy wszelkie niezbędne dokumenty i zgody, które prowadzą do pomyślnej realizacji i/lub sprzedaży. Nasza specjalizacja i zorientowanie na rynek krakowski umożliwiają nam wyszukiwanie najlepszych lokalizacji do budowy nieruchomości o standardzie premium. Wybraliśmy B4B ze względu na strategiczne położenie , standard budynku i w pełni satysfakcjonującą współpracę z Wynajmującym na etapie wyboru powierzchni.”

Źródło: Revetas Capital.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora