Z życia spółek

MNK Partners poszerzyło portfolio funduszu MNK One o nieruchomość komercyjną NC3 w Warszawie

NC3

MNK Partners, francuska, niezależna firma zarządzająca aktywami, specjalizująca się w ogólnoeuropejskich inwestycjach w nieruchomości o wysokim potencjale wartości, informuje o kontynuacji swej działalności inwestycyjnej w Europie.

Firma MNK Partners ogłosiła nabycie od Grupy ECI, w imieniu swojego paneuropejskiego profesjonalnego funduszu dochodowego MNK ONE, budynku biurowego NC3.
Nieruchomość komercyjna NC3 to nowoczesny budynek biurowy, oddany do użytku w 2015 roku. Znajduje się w Warszawie, na ulicy Postępu 14B, w sercu biurowego Mokotowa. NC3 posiada siedem kondygnacji naziemnych o łącznej powierzchni najmu 6,500 m2 oraz dwie kondygnacje garażu podziemnego oferującego ponad 200 miejsc parkingowych.

„NC3 to już druga inwestycja funduszu MNK One w Polsce. Funkcjonalność tego obiektu oraz duża ilość miejsc parkingowych stanowi o jego atrakcyjności i spełnia potrzeby wymagających najemców. Cieszymy się, że ten wysokiej jakości budynek stał się częścią naszego portfela” –  mówi Małgorzata Cieślak-Belgy, dyrektor inwestycyjny MNK Partners.