rynek nieruchomości komercyjnych na sprzedaż

MLP Group rozpoczyna inwestycję w nieruchomość komercyjną brownfield w ramach MLP Idstein

DCIM101MEDIADJI_0644.JPG

MLP Group rozpoczyna kolejny projekt brownfield, w ramach którego na przejętym poprzemysłowym terenie zbuduje park MLP Idstein.

MLP Group dynamicznie poszerza portfolio inwestycji na rynku niemieckim. W miejscowości Idstein w pobliżu Frankfurtu nad Menem wybuduje nowoczesny park logistyczny na działce o powierzchni około 4,1 hektara. Niemiecka inwestycja dostarczy około 20 tys. m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i biurowej. Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszej połowie 2023 r.

 

Umacniamy naszą pozycję na rynku niemieckim, jesteśmy ekspertem w projektach brownfield. Ze względu na ograniczoną podaż nowych terenów obecnie są to typowe inwestycje realizowane na rynku niemieckim. Podejmujemy się rewitalizacji starych poprzemysłowych terenów dostarczając nowoczesne obiekty spełniające najwyższe wymagania w zakresie ochrony środowiska. W ten sposób odpowiadamy na zapotrzebowanie najemców, którzy szukają obiektów magazynowych przyjaznych dla klimatu – podkreślił Radosław T. Krochta Prezes Zarządu w MLP Group.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora