Z życia spółek

Marka OknoPlus wita w swoich szeregach nowych dyrektorów

71aefff658a2df432c9a1073d176c728

Marka OknoPlus wita w swoich szeregach nowych dyrektorów. Swoje obowiązki pełnią oni od dnia 7 listopada 2022.

OknoPlus to marka, która nie zwalnia tempa i każdego dnia pracuje nad tym, by dawać swoim klientom cały pakiet wartości dodanych – zarówno, gdy mowa o samych produktach, jak i doradztwie w wyborze tych najlepszych. Dziś nad kolejnym krokiem milowym w historii firmy czuwać będzie trzech nowych dyrektorów: Krzysztof Gucwa – Dyrektor Generalny OknoPlus, Dorota Frączek – Dyrektor operacyjny oraz Dawid Mickiewicz – Dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu.

Dyrektorem Generalnym OknoPlus zostaje Krzysztof Gucwa, odpowiedzialny za rozwój innowacji marki OknoPlus. Krzysztof Gucwa pozostaje również członkiem Zarządu.
Stanowisko Dyrektora Operacyjnego obejmuje Dorota Frączek, która od 7 lat zajmuje się wdrażaniem koncepcji zarządzania Lean Manufacturing. Dzięki temu zoptymalizowano procesy w całej w firmie, a także wdrożono doskonalące je systemy ERP.
Na czele sprzedaży i promocji stanie Dawid Mickiewicz, który do tej pory zajmował się marketingiem marki. Do obowiązków nowego dyrektora dojdzie rozwój sieci sprzedaży w Polsce i zagranicą, kontakt z dystrybutorami oraz promocja innowacji OknoPlus na rynku polskim i zagranicznym.
Izabela Tryba zostaje Dyrektorem Działu Obiektowego, będąc odpowiedzialną za duże projekty inwestycyjne.