rynek nieruchomości na wynajem

Kompleks Park Rozwoju przedłużył współpracę z firmą Ericsson

Park_Rozwoju_01

Ericsson to kolejna już firma, która w ostatnim czasie zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej w kompleksie Park Rozwoju.

Firma Ericsson, największy światowy dostawca technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych przedłużył umowę najmu w Kompleksie Park Rozwoju w Warszawie.
Renegocjowana umowa najmu 2500 mkw. powierzchni biurowej została podpisana na 5 lat. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Jones Lang LaSalle.

„Przestrzeń biurowa w Parku Rozwoju spełnia nasze oczekiwania zarówno pod względem standardu, jak i zaawansowania technologicznego. Kolejną istotną kwestią, która wpłynęła na naszą decyzję o przedłużeniu umowy najmu są proekologiczne rozwiązania zastosowane w Parku Rozwoju.” – powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager z firmy Ericsson.

Park Rozwoju to nowoczesny kompleks biurowy klasy A, który składa się z dwóch 7-piętrowych budynków o łącznej powierzchni biurowej wynoszącej 31 000 mkw. Jest on położony przy ul. Konstruktorskiej 12 – w najspokojniejszej okolicy Biznesowego Mokotowa.


nick
twoja opinia

Komentarz pojawi się po akceptacji administratora